19/11
Eczacibasi VitrA (D)
Fenerbahçe Opet (D)
25
25
23
22
15
23
18
25
25
10
20/11
Budowlani Lódz (D)
LP Salo (D)
25
25
18
25
16
12
25
22
26/11
LP Salo (D)
Eczacibasi VitrA (D)
22
10
14
25
25
25
28/11
Fenerbahçe Opet (D)
Budowlani Lódz (D)
25
25
25
20
12
13
18/12
LP Salo (D)
Fenerbahçe Opet (D)
18/12
Budowlani Lódz (D)
Eczacibasi VitrA (D)
22/01
Eczacibasi VitrA (D)
LP Salo (D)
22/01
Budowlani Lódz (D)
Fenerbahçe Opet (D)
05/02
LP Salo (D)
Budowlani Lódz (D)
06/02
Fenerbahçe Opet (D)
Eczacibasi VitrA (D)
18/02
Eczacibasi VitrA (D)
Budowlani Lódz (D)
18/02
Fenerbahçe Opet (D)
LP Salo (D)
20/11
Vakifbank (D)
Savino Del Bene Scandicci (D)
21
25
25
15
11
25
19
13
25
15
20/11
Lokomotiv Kaliningrad (D)
Nova KBM Branik Maribor (D)
25
25
25
18
14
11
27/11
Nova KBM Branik Maribor (D)
Vakifbank (D)
13
17
14
25
25
25
27/11
Savino Del Bene Scandicci (D)
Lokomotiv Kaliningrad (D)
26
23
26
25
24
25
24
21
17/12
Lokomotiv Kaliningrad (D)
Vakifbank (D)
18/12
Savino Del Bene Scandicci (D)
Nova KBM Branik Maribor (D)
22/01
Lokomotiv Kaliningrad (D)
Savino Del Bene Scandicci (D)
23/01
Vakifbank (D)
Nova KBM Branik Maribor (D)
04/02
Nova KBM Branik Maribor (D)
Lokomotiv Kaliningrad (D)
05/02
Savino Del Bene Scandicci (D)
Vakifbank (D)
18/02
Vakifbank (D)
Lokomotiv Kaliningrad (D)
18/02
Nova KBM Branik Maribor (D)
Savino Del Bene Scandicci (D)
19/11
LKS Commercecon Lódz (D)
Allianz MTV Stuttgart (D)
16
25
25
16
15
25
22
19
25
10
20/11
Igor Gorgonzola Novara (D)
Khimik Yuzhny (D)
25
25
25
17
10
7
26/11
Khimik Yuzhny (D)
LKS Commercecon Lódz (D)
25
25
20
18
8
23
17
25
25
15
27/11
Allianz MTV Stuttgart (D)
Igor Gorgonzola Novara (D)
11
25
25
25
25
20
18
23
17/12
Khimik Yuzhny (D)
Allianz MTV Stuttgart (D)
17/12
LKS Commercecon Lódz (D)
Igor Gorgonzola Novara (D)
23/01
LKS Commercecon Lódz (D)
Khimik Yuzhny (D)
23/01
Igor Gorgonzola Novara (D)
Allianz MTV Stuttgart (D)
04/02
Khimik Yuzhny (D)
Igor Gorgonzola Novara (D)
05/02
Allianz MTV Stuttgart (D)
LKS Commercecon Lódz (D)
18/02
Allianz MTV Stuttgart (D)
Khimik Yuzhny (D)
18/02
Igor Gorgonzola Novara (D)
LKS Commercecon Lódz (D)
19/11
VB Nantes (D)
CSM Volei Alba Blaj (D)
25
20
25
25
19
25
12
16
19/11
Antonio Carraro Imoco Conegliano (D)
Vasas Óbuda Budapest (D)
21
25
25
23
15
25
20
10
25
4
26/11
Vasas Óbuda Budapest (D)
VB Nantes (D)
23
22
11
25
25
25
27/11
CSM Volei Alba Blaj (D)
Antonio Carraro Imoco Conegliano (D)
22
14
22
25
25
25
17/12
VB Nantes (D)
Antonio Carraro Imoco Conegliano (D)
19/12
Vasas Óbuda Budapest (D)
CSM Volei Alba Blaj (D)
21/01
VB Nantes (D)
Vasas Óbuda Budapest (D)
22/01
Antonio Carraro Imoco Conegliano (D)
CSM Volei Alba Blaj (D)
05/02
CSM Volei Alba Blaj (D)
VB Nantes (D)
06/02
Vasas Óbuda Budapest (D)
Antonio Carraro Imoco Conegliano (D)
18/02
CSM Volei Alba Blaj (D)
Vasas Óbuda Budapest (D)
18/02
Antonio Carraro Imoco Conegliano (D)
VB Nantes (D)
19/11
RC Cannes (D)
Maritza Plovdiv (D)
26
18
25
25
24
25
7
19
21/11
Dynamo Moskva (D)
Uralochka-NTMK Ekaterinburg (D)
25
22
25
25
18
25
17
20
27/11
Uralochka-NTMK Ekaterinburg (D)
RC Cannes (D)
28
14
25
16
12
26
25
23
25
15
27/11
Maritza Plovdiv (D)
Dynamo Moskva (D)
18
25
17
17
25
22
25
25
17/12
RC Cannes (D)
Dynamo Moskva (D)
19/12
Uralochka-NTMK Ekaterinburg (D)
Maritza Plovdiv (D)
21/01
RC Cannes (D)
Uralochka-NTMK Ekaterinburg (D)
23/01
Dynamo Moskva (D)
Maritza Plovdiv (D)
05/02
Maritza Plovdiv (D)
RC Cannes (D)
06/02
Uralochka-NTMK Ekaterinburg (D)
Dynamo Moskva (D)
18/02
Dynamo Moskva (D)
RC Cannes (D)
18/02
Maritza Plovdiv (D)
Uralochka-NTMK Ekaterinburg (D)